Forum Filmowe

Nowe forum filmowe, zapraszamy!

[2000] Cast Away: Poza światem

[2000] Cast Away: Poza światem

Postautor: Dawid » 04 paź 2011, 12:15

Chuck Noland jest logistykiem pracującym dla FedEx, którego osobiste i zawodowe życie jest całkowicie podporządkowane regułom czasu. Zawód zmusza go do ciągłych wyjazdów w najdalsze nawet zakątki świata i rozstań z narzeczoną Kelly graną przez Helen Hunt. Pędzące w zawrotnym tempie życie Chucka zmienia się gwałtownie kiedy samolot, którym leciał rozbija się, a on ląduje na odległej, bezludnej wyspie. Pozbawiony podstawowych środków do życia musi walczyć o przetrwanie i stawić czoła emocjonalnym wyzwaniom izolacji.

Świetny film ukazujący jak ciężko jest żyć samemu,że zaczynamy tracić zmysły. Ukazano to w momencie gdy główny bohater zaczyna rozmawiać z piłką, która staje się jego przyjacielem :) Polecam do obejrzenia szczególnie tym samotnym :)
Dawid

Re: [2000] Cast Away: Poza światem

Postautor: Marioo90 » 11 paź 2011, 14:27

Film naprawdę super. Oglądałem go ze dwa lata temu. Miałbym ochotę oglądnąć jeszcze raz.
Marioo90

Postautor: Agusia » 07 lis 2011, 20:10

No nawet nawet ten film ...da się go obejrzeć aczkolwiek nie zachwycił mnie aż tak bardzo.
Człowiek który gada do piłki i boryka się ze samym sobą, no cóż, trochę nudna fabuła jak na takiego aktora który gra główną rolę.
Agusia

Postautor: janeczek » 25 sie 2014, 14:35

Właśnie fabuła jest fajna, bo nie widać wszystkiego "na zewnątrz" tylko widzimy głęboką przemianę bohatera, która odbywa się "wewnątrz" jego samego. Mnie się podobał ten film.
zapraszam na swojego bloga o filmach! http://www.filmywarteobejrzenia.bloog.pl
janeczek

Wróć do Dramat