Forum Filmowe

Nowe forum filmowe, zapraszamy!

[2007] Dziewczyna moich koszmarów

[2007] Dziewczyna moich koszmarów

Postautor: Monika » 04 paź 2011, 11:53

Eddie po ciężkich przeżyciach związanych z Jodi, dalej szuka wybranki swojego życia. Pewnego dnia, idąc ulicą, zauważa, że młoda kobieta zostaje napadnięta przez złodzieja-rowerzystę, który wyrywa jej z ręki torebkę. Dziewczyna nie mogła się bronić, ponieważ niosła ciężki kosz do pralni. Eddie próbuje zatrzymać złodzieja, ten jednak pryskając go gazem w twarz, ucieka. Dziewczyna pozostaje bez pieniędzy, dokumentów, telefonu. Eddie pomaga dziewczynie zebrać z chodnika ubrania i pożycza jej pieniądze na tramwaj. W trakcie krótkiej rozmowy Eddie zdradza dziewczynie, że pracuje w pobliskim sklepie sportowym.

Pełna niesamowicie śmiesznych sytuacji komedia romantyczna. Naprawdę godna polecenia :) Byłam na niej w kinie z narzeczonym, uśmialiśmy się do łez:) A może komuś nie podobała się ta komedia?
Monika

Re: [2007] Dziewczyna moich koszmarów

Postautor: Rocky » 11 paź 2011, 15:33

Dobra, też się nieźle uśmiałem zwłaszcza gdy oglądałem pierwszy raz w kinie, nie chciał bym mieć takiej żony ... :)
Rocky

Postautor: Marioo90 » 12 paź 2011, 19:41

Ano zapomniałem już o tym filmie. Bomba oglądałem kilka razy, można się nieźle uśmiać. Polecam każdemu na poprawę humoru :D
Marioo90

Postautor: Anka » 08 lis 2011, 13:19

Zdecydowanie polecam do obejrzenia przyszłym parom które mają się pobrać :)
Bo może się okazać, że przyszła żona, lub mąż stanie się naszym koszmarem hehehhe:)
Film lekki i przyjemnie się go ogląda :)
Anka

Wróć do Komedie