Forum Filmowe

Nowe forum filmowe, zapraszamy!

[1987] Dirty Dancing

[1987] Dirty Dancing

Postautor: Agusia » 07 lis 2011, 20:43

Było lato 1963 roku. Frances Houseman, zwana przez znajomych Baby (Jennifer Grey), jest nastawioną do życia nastolatką, spędzającą wakacje z rodziną w letnim ośrodku wypoczynkowym Kellerman's. Pewnego wieczoru poznaje tancerza Johnny'ego Castle (Patrick Swayze), uzdolnionego i przystojnego instruktora tańca. W obliczu niedyspozycji jego tancerki Penny (zaszła w ciążę), Baby przechodzi intensywny kurs tańca i zastępuje ją na pokazie mambo w hotelu. Wkrótce Bebe i Johnny zakochują się w sobie, lecz ich związek nie jest zaakceptowany przez ojca dziewczyny, który podejrzewa chłopaka o nieślubne ojcostwo.

Po tym filmie moją miłością platoniczna stał się Patrick Swayze :) Kto nie widział, musi koniecznie uzupełnić swoją biblioteczkę filmową o tą właśnie pozycję.
Agusia

Re: [1987] Dirty Dancing

Postautor: pomocnyplw » 12 cze 2012, 15:01

Super film , polecam a jak słysze muzykę z tego filmu od razu chce się tańczyć. !!
pomocnyplw

Postautor: janeczek » 25 sie 2014, 14:34

Kiedyś bardzo nie lubiłem tego filmu, wydawał mi się zbyt ... wesoły i prymitywny. Teraz mam do niego szacunek i niezwykły sentyment :)
zapraszam na swojego bloga o filmach! http://www.filmywarteobejrzenia.bloog.pl
janeczek

Postautor: wikitiki » 25 sie 2016, 16:35

Jeden z fajniejszych filmów musicalowych !! Bardzo polecam DD
wikitiki

Wróć do Muzyczne